مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه کابل چهار رشته شیلد دار ایرانی

آنچه در این مقاله میخوانید

چند نوع کابل چهار رشته وجود دارد؟پخش کابل چهار رشته شیلد دار ارزان

کابل چهار رشته شیلد دار به کابلی گفته می شود که سه رشته سیم دارد که پوشیده شده است و پوشش آن از شیلد که ضد نویز و ضد اختلالات مغناطیسی می باشد است. و همچنین دارای یک روکش کاملا یکدست که از جنس پی وی سی که یک عایق است می باشد.
این کابل را برای انتقال صوتی و تصویری و برای درست کردن هندزفری ها و همچنین دستگاه های گوناگون مورد استفاده قرار می دهند. کارخانه کابل چهار رشته شیلد دار ایرانی این محصول را با کیفیت بالا تولید کرده است.

کارخانه کابل چهار رشته شیلد دار ایرانی

چند نوع کابل چهار رشته وجود دارد؟

چند نوع کابل چهار رشته وجود دارد؟ کابل های چهار رشته ای به طور معمول به عنوان یک کابل فرمان مورد استفاده قرار می گیرد و انواع این کابل ها تفاوتش در تعداد رشته های متنوع در این کابل ها می باشد که در چند سطح تولید می شود.
انواع این کابل ها به نام کابل شیلد دار قدرت و کابل کنترل و افشان می باشد. کابل های شیلد دار را می توان به صورت مستقیم به برق وصل کنیم لازم به ذکر است که باید دقت کنید که از این نوع از کابل ها در محیطی که کابل به صورت مداوم روشن باشد مجاز نمی باشد.
هر یک از این کابل ها دارای یک نوع از عایق ها می باشد که با یک جنس روکش شده اند. این نوع از کابل ها برای ارسال سیگنال های تلویزیون و محافظ ان مناسب می باشد. هر تعداد از این رشته سیم ها برای نوع خاصی استفاده می شود.
نوع دیگر این کابل ها برای انتقال سیگنال های صوتی در وسایلی مانند اسپیکر های خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. و همچنین برای گوشی های موبایل و یا رایانه ها به منظور جلوگیری از ایجاد نویز استفاده می شود.
یکی از انواع کابل شیلددار، کابل ابزار دقیق است. کابل های ابزار دقیق مانند تجهیزات اندازه گیری آزمایشگاهی و کارخانه ای مورد استفاده قرار می گیرد. نداشتن نویز در این نوع از کابل ها برای یکی بودن نتیجه حاصل مهم است.
بنابراین در بسیاری از کابل ها از لایه هایی از فویل آلومینیوم و یا مس به صورت شیلد دار استفاده شده است.

پخش کابل چهار رشته شیلد دار ارزان

پخش کابل چهار رشته شیلد دار ارزان پخش کابل چهار شاخه شیلد دار این محصول را با کیفیت بسیار بالای به فروش می رساند. در این پخش این نوع از کابل ها را که مورد تایید و بر طبق استاندارد ها به تولید رسیده است را به فروش می رساند.
کابل ارزان ولی با کیفیتی است. خریداران می توانند این کابل را از این مرکز پخش هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی خریداری کنند.

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید