مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش کننده کابل حریق استاندارد در تهران

آنچه در این مقاله میخوانید

بهترین نوع کابل حریق استاندارد چیست؟خرید انواع کابل حریق در تهران

در ساختمان های امروزی، از سیم و کابل های متفاوتی استفاده می شود. در زمینه حفظ امنیت، این محصولات کاربرد زیادی پیدا کرده اند. هدف ما در این مقاله، معرفی کابل حریق استاندارد می باشد. پخش کننده این کالا در تهران و دیگر شهرهای کشورمان، کابل ها را به اشکال متفاوتی در اختیار، مصرف کنندگان قرار می دهد. 

پخش کننده کابل حریق استاندارد در تهران

بهترین نوع کابل حریق استاندارد چیست؟

بهترین نوع کابل حریق استاندارد چیست؟هر کدام از کابل ها را شرکت های سازنده، بر اساس استانداردهای ویژه ای تولید می نمایند. در زمینه انواع کابل حریق هم قضیه به همین شکل است. اما بهترین نوع کابل حریق استاندارد چیست؟ در این زمینه باید گفت که تولیدی ها موارد ‌گوناگونی را در نظر می‌ گیرند که در این جا به استانداردهای اصلی اشاره می کنیم: 

  • استاندارد VDE 
  • استاندارد IEC 
  • استاندارد EN 
  • استاندارد BS 

سیستم های اعلام حریق، یکی از تاسیسات مهم در ساختمان های امروزی محسوب می شوند. عمل کرد درست آنان می توان جان انسان های یک مجتمع را نجات دهد. از سوی دیگر، وظیفه این کابل ها، رساندن نشانه خطر به آژیرها می باشد. در هر حال، یک کابل خوب، از بهترین جنس ساخته شده است. 

روکش های قوی ای دارد که رطوبت به آن رسوخ نمی کند و از جانب دیگر، باعث احتراق خود آن نمی گردد. در کل، کارخانجاتی که در این حوزه کار می کنند، کابل ها را در انواع گوناگونی می سازند که در بخش دیگر، با آنان بیشتر آشنا خواهید شد. 

خرید انواع کابل حریق در تهران

خرید انواع کابل حریق در تهرانکابل حریق تهران را می توان در انواع گوناگونی و به روش های متفاوتی تهیه کرد. خرید این محصولات به گونه عمده نیز امکان پذیر است. برای این کار تنها کافی است که اصلی ترین فروشنده را پیدا کنید و کابل های مرغوب و کاربردی را به دست آورید. تهیه کالا به صورت کلی، می تواند هزینه های شما را نیز کاهش دهد. 

از طرفی، خرید کابل حریق را می توان در دسته بندی های گوناگونی انجام داد که دسته اول، کابل هایی اند که به مدت زمان 30 دقیقه در مقابل آتش مقاومت می کنند. دسته دوم کابل هایی می باشند که یک ساعت تاب می آورند و سومین دسته، دو ساعت کامل توانایی مقابله با حریق را دارند. 

سازندگان چنین کابل هایی، پیش از این که محصولات خود را برای عرضه آماده کنند، از هر نظر کنترل می نمایند. این گونه است که یک کابل خوب و بسیار کاربردی به دست مشتری می رسد. 

قابل ذکر است که خریداران می توانند از مجموعه ما نیز، کابل ها در استانداردهای گوناگونی به دست آورند. 

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید