مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کابل برق شیلد دار 4 رشته ارزان

آنچه در این مقاله میخوانید

تشخیص کابل برق شیلد دار خوبخرید کابل برق 4 رشته ارزان قیمت

 آزمایش میدانی کابل برق شیلد دار متوسط ​​و زیاد ممکن است به دلایل مختلفی از قبیل پذیرش پس از نصب ، نمودار نمودن وخامت تدریجی عایق در طی زمان ، تأیید شکافها و اتصالات و برای تعمیرات خاص انجام شود. این ارزیابی هم برای خود کابل و هم برای لوازم جانبی مربوطه (شکاف و خاتمه) کاربرد دارد – به آن “سیستم کابل” گفته می شود. 

قیمت کابل برق شیلد دار 4 رشته ارزان

تشخیص کابل برق شیلد دار خوب

تشخیص کابل برق شیلد دار خوب آزمایش های تشخیصی میدانی در مراحل مختلف عمر عملیاتی بر روی سیستم های کابل قابل انجام است. مطابق استاندارد IEEE 400 ، آزمایشات کابل به شرح زیر است:

تست نصب: پس از نصب کابل انجام می شود اما قبل از نصب لوازم جانبی (اتصالات / اتصالات و خاتمه). این آزمایشات برای شناسایی هرگونه آسیب در ساخت ، حمل و نقل و نصب ممکن است که ممکن است در کابل رخ داده باشد ، انجام شود.

آزمون پذیرش: بعد از نصب کلیه کابل و لوازم جانبی انجام می شود ، اما قبل از انرژی کابل با ولتاژ سیستم. هدف آن شناسایی آسیب حمل و نقل و نصب در لوازم جانبی کابل و کابل است. همچنین به عنوان “تست پس از تخمگذار” گفته می شود.

تست تعمیر و نگهداری: در تمام طول عمر سیستم کابل انجام می شود. هدف آن ارزیابی وضعیت و بررسی قابلیت سرویس دهی به سیستم کابل است تا روشهای نگهداری مناسب شروع شود.

در این مقاله مروری بر برخی از تکنیک های معمول تعمیر و نگهداری و تشخیصی که برای انجام آزمایشات در این زمینه در مورد کابلهای با ولتاژ متوسط ​​و پر فشار در دسترس هستند ، ارائه می دهد. با توجه به روشهای مختلف آزمایش کابل موجود ، انتخاب روش آزمایش فقط باید پس از ارزیابی از هر روش آزمایش و بررسی دقیق سیستم کابل نصب شده توسط یک آژانس آزمایش معتبر و صاحب کابل انجام شود. مطابق با ICEA ، IEC ، IEEE و سایر استانداردهای اجماع ، آزمایش را می توان با استفاده از جریان مستقیم ، جریان متناوب فرکانس نیرو یا جریان متناوب فرکانس بسیار کم انجام داد. این منابع ممکن است برای انجام تست های مقاومت در برابر عایق ، آزمایش های تشخیصی پایه مانند آنالیز تخلیه جزئی ، و ضریب توان یا فاکتور اتلاف استفاده شود. 

خرید کابل برق 4 رشته ارزان قیمت

خرید کابل برق 4 رشته ارزان قیمت هنگام خرید کابل برق ، ایمنی پرسنل از همه مهمتر است. تمام آزمایشات کابل و تجهیزات فقط باید توسط افراد واجد شرایط در سیستم های ایزوله و کم مصرف انجام شود ، به استثنای مواردی که در غیر این صورت به طور خاص لازم و مجاز است. مواردی وجود دارد که قیمت کابل برق ممکن است به انتهای کابل وصل شوند و به منظور جداسازی کابل از بقیه سیستم کار می کنند. پس از خنثی کردن کابل های برق ، از احتیاط شدید استفاده کنید زیرا آنها قادر به بارگیری زیاد از خازن ها هستند ، از PPE و ابزار ایمنی الکتریکی صحیح برای تخلیه مناسب کابل ها قبل و بعد از آزمایش استفاده کنید. 

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید