مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کابل برق زیردریایی در سال جدید

آنچه در این مقاله میخوانید

موارد استفاده از کابل برق زیردریاییخرید فوق العاده کابل برق زیردریایی ایرانی

کابل برق زیردریایی یک کابل انتقال برای انتقال برق در زیر سطح آب است. این کابل ها معمولاً در زیر آب های شور (اقیانوس، دریاها، تنگه ها و غیره) انرژی الکتریکی دارند اما استفاده از کابل های برق  در زیر آب شیرین (دریاچه های بزرگ و رودخانه ها) امکان پذیر است. قیمت کابل زیر دریایی در سال جدید با توجه به نوسانات اخیر در بازار کمی افزایش یافته است. قیمت این کابل ها به دلیل این که ثابت نیستند نمی توان ذکر است اما برای خرید می توانید به صورت روزانه استعلام بگیرید. 

قیمت کابل برق زیردریایی در سال جدید

موارد استفاده از کابل برق زیردریایی

موارد استفاده از کابل برق زیردریایی هدف استفاده از کابل های برق زیر دریایی انتقال جریان الکتریکی در ولتاژ بالا است. هسته الکتریکی یک مونتاژ متمرکز از رسانای داخلی، عایق الکتریکی و لایه های محافظ است (شبیه طراحی کابل کواکسیال).

یکی از موارد استفاده کابل های برق دریایی برای اتصال توربین های بادی دریایی است که اغلب علاوه بر رسانای الکتریکی، الیاف نوری را نیز برای انتقال داده یا اندازه گیری دما دارا می باشند.

بیشتر سیستم های انتقال انرژی الکتریکی از جریان متناوب (AC) استفاده می کنند، زیرا ترانسفورماتورها به راحتی می توانند ولتاژ را در صورت لزوم تغییر دهند. انتقال جریان مستقیم به مبدل در هر انتهای یک خط جریان مستقیم نیاز دارد تا به یک شبکه جریان متناوب متصل شود.

در صورت استفاده از انتقال مستقیم ولتاژ بالا، به ویژه در اتصال طولانی كه به ظرفیت خازن كابل نیاز به جریان شارژ اضافی دارد، ممکن است یك سیستم با استفاده از كابل های برق زیردریایی كاهش هزینه كلی داشته باشد.

سیستم های کابل زیردریایی جریان متناوب (AC) برای انتقال مقادیر کمتری از انرژی الکتریکی سه فاز را می توان با کابل های سه هسته ای ساخت که در آن هر سه هادی عایق بندی شده در یک کابل زیر آب قرار می گیرند. بیشتر کابل های مزرعه بادی در ساحل به ساحل از این طریق ساخته می شوند.

خرید فوق العاده کابل برق زیردریایی ایرانی

خرید فوق العاده کابل برق زیردریایی ایرانی خرید کابل برق ایرانی به صورت عمده برای خریداران دارای مزیت های زیادی است که از جمله مهمترین آنها می توان به قیمت های مناسب اشاره نمود.

خریداران می توانند از طریق این سایت اقدام به خرید فوق العاده کابل برق زیردریایی با قیمت مناسب و کیفیت بالا نمایند. امروزه خرید و فروش این کابل ها با توجه به کاربردهای گسترده ای که دارند رو به افزایش است.

خرید کابل برق زیر دریایی باید از مراکز معتبر به صورت عمده انجام  بگیرد تا مطمئن شوید بهترین کابل های بادوام و ماندگار را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری کرده اید.

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید