مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کابل برق روکش دار فشار قوی

آنچه در این مقاله میخوانید

معرفی انواع کابل برق روکش دارخرید کابل برق روکش دار فشار قوی در مشهد

کابل ها انواع مختلفی دارند که یکی از آن ها کابل برق روکش دار فشار قوی می باشد. کابل های فشار قوی یا ولتاژ بالا کابل هایی هستند که جریان بالای ۳۰ کیلو وات را از خود عبور می دهند.

قیمت کابل ولتاژ قوی در بازار به عوامل مختلفی بستگی دارد به نوع کابل و کیفیت آن مرتبط می باشد و البته قیمت این کابل در بازار در حال نوسان می باشد.

قیمت کابل برق روکش دار فشار قوی

معرفی انواع کابل برق روکش دار

معرفی انواع کابل برق روکش دار  کابل ها انواع مختلفی دارند که یک نوع دسته بندی آن بر اساس ولتاژ جریان الکتریکی که از آن ها عبور می کند تقسیم می شوند مانند:

  • کابل های فشار ضعیف: به کابل هایی گفته می‌ شود که جریان الکتریسیته در آن ضعیف می باشد و مصارف زیادی دارد از این کابل ها در شبکه های عمومی و صنعتی به صورت مدفون در زمین استفاده می شود یا درون کانال ها به کار می رود همچنین این کابل ها در مقابل شعله مقاوم می باشند و در مقابل مواد نفتی ایمن است.
  • کابل های فشار متوسط: این کابل ها با عایق های پی وی سی می باشد و هادی آن از مس یا آلومینیوم است که سطح ولتاژی که تحمل می‌کنند تا ۳۶ کیلو وات می باشد و کاربرد آن در مناطق شهری و همچنین صنعتی می باشد.
  • کابل های فشار قوی: کابل های فشار قوی یا ولتاژ بالا به کابل هایی گفته می شود که جریان های بالای ۳۰ کیلو ولت را از خود عبور می دهند و از آن ها در روی دکل های برق استفاده می شود.

البته کابل به دسته های دیگری نیز تقسیم می شود مانند: کابل های گازی و کابل های روغنی که هرکدام کاربرد ها و روش مصرف خاص خود را دارد.

باید در هنگام خرید کابل برق دقت کنید که برای چه مصرفی و چه متراژی از کابل را نیاز دارید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. 

خرید کابل برق روکش دار فشار قوی در مشهد

خرید کابل برق روکش دار فشار قوی در مشهد چنان ‌چه چند رشته سیم در کنار یکدیگر قرار بگیرند و به کمک یک پوشش عایق محافظت شوند کابل را تشکیل می دهند که روکش این کابل ها معمولاً از جنس pvc می باشند که در انواع مختلف و تنوع بالایی تولید می شود.

برای خرید کابل برق مشهد باید دقت کنید که سطح ولتاژ کاری کابل مورد نیاز را بدانید و همچنین متراژ مورد نیاز را محاسبه کنید.

از آن جا که مشهد شهر بزرگی می باشد در نتیجه استفاده از انواع کابل در آن متداول می باشد و برای خرید کابل در این شهر به مراکز فروش که مراجعه کنید تا بتوانید نیاز های خود را به بهترین نحو برآورده کنید.

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید