مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کابل آلومینیوم

آنچه در این مقاله میخوانید

کابل آلومینیوم در مدل های زمینی و هوایی تولید و عرضه به بازار می گردد.کاربرد این کابل ها بیشتر در تامین و توزیع برق در خطوط هوایی با ویژگی کارایی بالا و هزینه کم به کار می رود.همچنین برای سیم کشی بعضی از هواپیماها و انتقال برق برای تالار و باغ ها مورد استفاده قرار میگیرد.سوالی که ذهن مشتری ها را به خود مشغول کرده این است که آیا کابل آلومینیومی نسبت به کابل مسی از توانایی بالا در انتقال جریان برق را دارا هست یا خیر؟ کابل الومینیومی نسبت به کابل کابل مسی مقاومت بیشتری دارد و خیلی از افراد بر این باوراند که کابل آلومینیومی باعث افت ولتاژ و جریان برق و زیاد شدن دمای کابل می گردداما لازم به ذکر است که این تصور اشتباه است.کابل آلومینیوم به مرور زمان جایگاه خوبی در صنعت برق پیدا کرد و روزانه مشتریان زیادی را به خود جلب می کند.نکته مهمنکته مهمی که باید به آن اشاره کرد این است که در هنگام خرید حتما سطح مقطع کابل آلومینیوم را نسبت به کابل مسی مشابه بیشتر در نظر گرفت.کابل آلومینیوم روزانه طرفداران زیادی را به سمت خود کشیده است و علت اصلی آن رسانایی بالا این کابل و قیمت مناسبی است که نسبت به کابل مسی دارد.بیشتر بدانید!دانستن تفاوت و مزایا و معایب کابل آلومینیوم نسبت به کابل مسی به شما کمک خواهد کرد که انتخاب درست و بهتری در هنگام خرید داشته باشید.۱٫ این نکته را باید بدانید که هرچه میزان مقاومت الکتریکی کابل کمتر باشد،کابل از کیفیت بالایی برخوردار است.۲٫ مزیت دوم کابل آلومینیوم یا کابل زمینی در مقایسه با کابل مسی این است که از قیمت کمتری برخوردار است و از لحاظ اقتصادی بصرفه تر از کابل مسی است.
کابل آلومینیومی

کابل آلومینیوم در مدل های زمینی و هوایی تولید و عرضه به بازار می گردد.

کاربرد این کابل ها بیشتر در تامین و توزیع برق در خطوط هوایی با ویژگی کارایی بالا و هزینه کم به کار می رود.

همچنین برای سیم کشی بعضی از هواپیماها و انتقال برق برای تالار و باغ ها مورد استفاده قرار میگیرد.

سوالی که ذهن مشتری ها را به خود مشغول کرده این است که آیا کابل آلومینیومی نسبت به کابل مسی از توانایی بالا در انتقال جریان برق را دارا هست یا خیر؟

کابل الومینیومی نسبت به کابل کابل مسی مقاومت بیشتری دارد و خیلی از افراد بر این باوراند که کابل آلومینیومی باعث افت ولتاژ و جریان برق و زیاد شدن دمای کابل می گردد

اما لازم به ذکر است که این تصور اشتباه است.

کابل آلومینیوم به مرور زمان جایگاه خوبی در صنعت برق پیدا کرد و روزانه مشتریان زیادی را به خود جلب می کند.

 

نکته مهم

نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد این است که در هنگام خرید حتما سطح مقطع کابل آلومینیوم را نسبت به کابل مسی مشابه بیشتر در نظر گرفت.

قیمت کابل آلومینیومی

کابل آلومینیوم روزانه طرفداران زیادی را به سمت خود کشیده است و علت اصلی آن رسانایی بالا این کابل و قیمت مناسبی است که نسبت به کابل مسی دارد.

 

بیشتر بدانید!

دانستن تفاوت و مزایا و معایب کابل آلومینیوم نسبت به کابل مسی به شما کمک خواهد کرد که انتخاب درست و بهتری در هنگام خرید داشته باشید.

۱٫ این نکته را باید بدانید که هرچه میزان مقاومت الکتریکی کابل کمتر باشد،کابل از کیفیت بالایی برخوردار است.

۲٫ مزیت دوم کابل آلومینیوم یا کابل زمینی در مقایسه با کابل مسی این است که از قیمت کمتری برخوردار است و از لحاظ اقتصادی بصرفه تر از کابل مسی است.

قیمت کابل آلومینیوم

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید