مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کابل آلومینیوم ۲۵*۱

آنچه در این مقاله میخوانید

انواع متنوع کابل آلومینیومقیمت کابل آلومینیوم زمینی
قیمت کابل آلومینیوم

قیمت کابل آلومینیوم ۲۵*۱ با قیمت کابل مسی متفاوت می باشد اما به طور کلی باید گفت که کابل های مسی و آلومینیومی تفاوت زیادی ندارند.

انواع متنوع کابل آلومینیوم

اکنون در این مطلب سعی داریم تا اطلاعات مفیدی راجب قیمت کابل آلومینیوم را به اشتراک بگذاریم. در انتخاب کابل آلومینیوم باید به میزان مقاومت الکتریکی آن توجه داشته باشیم و دقت کنیم که هزینه ی آن مناسب باشد. کابل آلومینیوم دارای دو نوع کابل های زمینی و خودنگهدار می باشد که قیمت این نوع کابل ها در مقایسه با کابل های مسی بسیار مناسب می باشد و در نتیجه، این موضوع سبب می شود تا خطر دزدیده شدن این کابل های آلومینیوم از کابل های مسی کمتر باشد. کابل های آلومینیوم دارای مقاومت بالایی هستند و خرید آن ها در مقابل فلز مس به صرفه تر می باشد و کابل آلومینیوم ۲۵×۱ دارای یک رشته ی آلومینیومی و سطح مقطع ۲۵ می باشد که این نوع کابل ها در دو نوع هوایی و نیز زمینی تولید می شوند و در بازار های داخلی و خارجی مشتریان خاص خودشان را دارند و دارای کاربرد های خاصی می باشد. قیمت کابل سه فاز برق آلومینیومی نیز در شرکت های تولیدی مختلف، متفاوت می باشد.

انواع متنوع کابل آلومینیوم

قیمت کابل آلومینیوم زمینی

کابل های آلومینیومی زمینی در تعداد رشته های دو، سه و چهار وجود دارند که کابل زمینی از نوع چهار رشته خود نیز، دو مدل دیگر دارد که در یکی از مدل ها، سطح مقطع چهار رشته ی آن با هم یکسان است و در مدل دیگر نیز سه تا از رشته ها، سطح مقطع یکسان دارند و رشته ی چهارم دارای سطح مقطع کمتری می باشد. تصور اشتباهی که در بین بسیاری از افراد در جامعه وجود دارد این است که باور دارند کابل آلومینیومی باعث افت ولتاژ و افزایش دمای کابل می شود که لازم به ذکر است این نوع کابل ها طرفداران زیادی دارند و در صنعت برق نیز به جایگاه بسیار خوبی رسیده اند.

ارتباط مستقیمی در بین انتخاب سایز کابل و طول آن و شرایط محیطی وجود دارد که برای این که جریان کمتری از کابل عبور کند باید طول کابل بیش تر باشد. برای استفاده ی شبکه های مرکزی توزیع برق باید از کابل های آلومینیوم  فشار قوی استفاده کرد که کابل ها بتوانند جریان برق را به این شبکه ها برسانند. با توجه به ظرفیت های آمپری و مسافت می توان انتخاب درستی در سایز کابل های آلومینیوم داشت و در هنگام خرید باید به این نکات توجه کرد. این نوع کابل ها متناسب با خواسته ی مشتریان در سایز های متفاوت در دسترس قرار دارند و بهتر است بدانید که کابل های آلومینیوم در مقایسه با کابل های مسی از ویژگی های مناسب تری هم برخوردار هستند.

 

 

 

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید