مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیم گالوانیزه مفتولی کشاورزی

آنچه در این مقاله میخوانید

موارد کاربرد سیم گالوانیزه کشاورزیخرید سیم گالوانیزه مفتولی ارزان

سیم مفتول گالوانیزه از سیم های سفید رنگی است که امروزه با حجم وسیعی از کاربرد روبرو شده است. این سیم در حوزه های مختلفی مورد توجه قرار گرفته که از جمله آن می توان به صنایع کشاورزی اشاره کرد. از این سیم برای تولید انواع حصارهای مورد استفاده در کشاورزی مانند سیم خاردار، توری گابیون و … بهره برده و قیمت سیم گالوانیزه مورد نظر نیز بر اساس مشخصات کمی و کیفی آن تعیین می گردد.

قیمت سیم گالوانیزه مفتولی کشاورزی

موارد کاربرد سیم گالوانیزه کشاورزی

موارد کاربرد سیم گالوانیزه کشاورزی اگر بخواهیم به موارد کاربرد سیم گالوانیزه مفتولی کشاورزی اشاره کنیم؛ می توان بیان داشت که از این محصول برای ایجاد انواع حصار در باغ ها و مزارع کشاورزی استفاده نموده و توسط آن حصارهایی ایمن و مطمئن را برقرار می سازند که به موجب آنها دیگر امکان ورود هیچ عامل مزاحمی وجود نخواهد داشت که بخواهند سلامت انواع محصولات کشاورزی را به مخاطره انداخته و کشاورزان را با ضرر روبرو کنند.

حصارهای ساخته شده از سیم گالوانیزه، در برابر شرایط جوی مختلف، از جمله رطوبت، سازگاری نشان داده و از دیگر فوایدشان این است که حیوانات اهلی و جانوران موذی را از اطراف باغ ها و مراتع کشاورزی دور خواهند کرد.

در هر حال با استفاده از سیم های گالوانیزه است که می توان بهترین پیامدها و نتایج را در حوزه کشاورزی شاهد بود و توسط همین محصول به ظاهر کوچک، تغییراتی بزرگ و مثبت را به وجود آورد.

خرید سیم گالوانیزه مفتولی ارزان

خرید سیم گالوانیزه مفتولی ارزان اگر تصمیم به خرید سیم گالوانیزه مفتولی را دارید؛ بهتر است بدانید که این سیم ها در برندهای کلی ای از این قبیل موارد به فروش رسیده که قیمت هر کدام با دیگری متفاوت است:

  1. سیم گالوانیزه با برند ایرانی: این گروه از سیم ها در مقابل عواملی همچون اکسیده شدن و رطوبت، مقاومت خوبی را از خود نشان داده و هر چقدر که کیفیت موجود در آنها به سمت بالاتری صعود می کند؛ میزان مقاومت آنها نیز بیشتر خواهد شد؛ حُسن این سیم های گالوانیزه علاوه بر خصوصیات کیفی شان، در قیمت است که به صورت ارزانتر قابل تهیه خواهند بود.
  2. سیم گالوانیزه با برند خارجی: یکی از سیم هایی که در این گروه جای گرفته؛ سیم گالوانیزه چینی است که بر خلاف نوع ایرانی آن، در مقابل رطوبت و اکسیده شدن حساس بوده و بنابراین در هر جایی نمی توان آن را مورد استفاده قرار داد؛ البته سیم های مفتولی چینی، امتیازات مخصوص به خود را هم دارا می باشند که از جمله آنها عبارتند از: این سیم ها از وزن برابری برخوردار هستند؛ از نظر ضخامت نیز در سطوح یکسانی قرار گرفته و انعطاف پذیری آنها نیز به نسبت بهتر است.
حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید