مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیم روکش دار مسی بسته بندی

آنچه در این مقاله میخوانید

انواع مختلف سیم روکش دار مسیخرید سیم روکش دار بسته بندی ارزان

سیم روکش دار به نوعی از سیم گفته می شود که روی خود دارای روکشی از جنس پلاستیک است، این سیم بیشتر از سیم های بدون روکش در صنعت ساختمان سازی استفاده دارد و افراد بیشتری از آن بهره می برند. قیمت سیم روکش دار مسی به دلیل افزایش بسیار زیادی که قیمت مس در بازار داشته است، بسیار افزایش داشته است. یکی دیگر از دلایل افزایش قیمت این سیم ها این است که روکش های پلاستیکی که در تولید سیم ها به کار رفته اند، قیمت نسبتا بالایی دارند. 

قیمت سیم روکش دار مسی بسته بندی

انواع مختلف سیم روکش دار مسی

انواع مختلف سیم روکش دار مسی سیم مسی روکش دار انواع مختلفی دارد که هر کدام در قسمتی از ساختمان استفاده های خاص خود را دارند، برای مثال سیم های کلفت تر برای برق های فشار قوی و برق های اصلی ساختمان کاربرد دارند، در حالی که نمونه های ضعیف تر این محصول را برای برق های فشار ضعیف مورد استفاده قرار می دهند. روکش سیم های مسی دارای رنگ های مختلفی هستند، اما این تفاوت رنگ ها به دلیل زیبایی دادن به سیم ها نیست و تفاوت در استفاده از آنها را نشان می دهد. انواع سیم روکش دار عبارتند از: 

  • خشک یا مفتول: این نوع سیم ها برای جاهایی که فشار برق قوی است مورد استفاده قرار می گیرد و گاهی اوقات آنها را در کف ساختمان برای انتقال جریان برق می خوابانند. 
  • سیم نیمه خشک یا نیمه افشان: این نوع سیم نازک تر از سیم های مفتولی است و می تواند جریان برق کمتری را از خود عبور دهد. قطر این نوع سیم معمولا ۶ میلیمتر است. 
  • سیم افشان یا نرم: سیم افشان نازکترین سیم های موجود در بازار است و قطر آن نهایتا به ۰.۵ سانتیمتر می رسد. دلیل نرم بودن این سیم ها این است که قطر آنها کمتر است و انعطاف پذیری بالاتری دارند. 

علاوه بر این موارد در صنعت برقکاری رنگ خاصی را به سیم هایی که برق را وارد پریز می کنند (سیم فاز) و سیم هایی که برق را برمی گردانند (سیم نول) اختصاص می دهند، تا اگر در جایی از ساختمان مشکلی به وجود آمد بهتر بتوانند آن را رفع نمایند. 

خرید سیم روکش دار بسته بندی ارزان

خرید سیم روکش دار بسته بندی ارزان سیم روکش دار معمولا در بسته بندی های چند متری وارد بازار شده و به فروش می رسد، این بسته بندی ها ممکن است ۱۰۰، ۲۰۰ متری و یا بیشتر باشند. در هنگام خرید سیم روکش دار اگر آن را به صورت بسته بندی شده خریداری نمایید، قیمت تمام شده ی آن برای شما به صرفه تر خواهد بود. 

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید