مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیم برق ساختمان در تهران

آنچه در این مقاله میخوانید

انواع مختلف سیم برق موجود در بازارخرید سیم برق با قیمت مناسب در تهران

سیم برق از مهم ترین اجزا در صنعت برق کشی است که نقشی استراتژیک را ایفا نموده و در گونه های متنوعی تولید می شود که هر نمونه ای از آن کاربردهای مختص به خود را دارد. این سیم ها دارای قطرهای مختلفی هستند که قیمت های متفاوتی را به خود اختصاص داده اند و در تهران این محصول را در بهترین کیفیت و کمترین نرخ می توان تهیه نمود.

قیمت سیم برق ساختمان در تهران

انواع مختلف سیم برق موجود در بازار

انواع مختلف سیم برق موجود در بازار انواع مختلف سیم برق در بازار دارای اجزای مختلفی مانتد هادی، عایق و سیم می باشد که هادی: موادی است که دارای رسانای بالایی بوده و برق را با کمترین تلفات منتقل می کند مانند نقره و مس عایق: موادی که دارای رسانایی صفر است مانند پلاستیک و در اطراف هادی قرار می گیرد.

سیم های برق وسیله ای هستند که در آن یک عایق به عنوان محافظ و جلوگیری از نشت برق به اطراف و یک هادی به عنوان انتقال برق بکار می رود.

انواع سیم برق در بازار سه نوع است مانند:

  • سیم مفتولی یا سیم تک لا یا سیم خشک: چون قابلیت فرم دهی دارد در تابلو برق بکار می رود و دارای یک رشته هادی بوده است.
  • سیم افشان: نرم و انعطاف پذیر است چون از تعدادی سیم مس نازک تنیده شده ایجاد شده و در مقطع های مختلف تولید می شود و در سیم کشی ساختمان بکار می رود.
  • سیم نیمه افشان: دارای تعداد رشته های کم بوده و مابین سیم افشان و مفتولی است که نسبت به نوع افشان انعطاف کمتری دارد و در تابلو برق بکار می رود.

خرید سیم برق با قیمت مناسب در تهران

خرید سیم برق با قیمت مناسب در تهران خرید سیم برق با قیمت مناسب در تهران نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب نموده است چون علاوه بر نرخ مناسب کیفیت ها نیز بسیار منحصر به فرد می باشد و مراکز فروش نیز در بازار مدل های متنوع آن را ارائه می کنند که همه ی سلایق را پاسخگو می باشند.

سیم برق قیمت های مختلفی را به خود اختصاص داده که بسته به کیفیت این نرخ ها مختلف است و هر گونه ای از سیم قیمت های بالایی دارد مثلا سیم های مفتولی از سیم های افشان ارزانتر می باشد و قیمت آنها به صورت متراژی محاسبه می شود.

 سیم کاربردهای گسترده ای داشته و در سیم کشی ها در صنایع و ساختمان ها بکار می رود و در تولید بسیاری از لوازم برقی و دیگر تجهیزاتی که با برق کار می کنند نیز استفاده می شود و به دلیل استفاده های گسترده ای که دارد از عرضه و تقاضای بالایی نیز برخوردار می باشد.

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید