مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کابل غلاف سرب با ارزانترین قیمت

آنچه در این مقاله میخوانید

کاربرد های کابل غلاف سرب چیست؟قیمت انواع کابل غلاف سرب در سال 99

کابل غلاف سرب در گروه کابل های افشان دسته بندی می شود که دارای قدرت هادی بسیار بالایی هستند. از این محصول در سیستم های انتقال برق از زمین به قدرت یک کیلو وات به بالا استفاده می گردد. در راستای طیف گسترده کاربری این محصول فروش آن با ارزانترین قیمت ها  صورت می پذیرد.

فروش کابل غلاف سرب با ارزانترین قیمت

کاربرد های کابل غلاف سرب چیست؟

کاربرد های کابل غلاف سرب چیست؟

در راستای بررسی کاربرد های کابل غلاف سرب در اولین مرحله به تعریف این محصول می‌پردازیم. کابل غلاف سرب یا کابل زره دار سرب دار در واقع در گروه کابل های افشان دسته بندی می شود که از قدرت هادی بالای برخوردار می باشند.

برای تولید کابل زره دار سرب برای استفاده در سیستم های برق فشار ضعیف از مس مفتول و برای استفاده در برق های فشار قوی از آلومینیوم به عنوان هادی استفاده می شود.

برای عایق کشی کابل زره دار سرب مانند دیگر کابل ها از عایق پی وی سی استفاده می ‌شود. پی وی سی در این محصول به دلیل بالا بودن مقاومت در برابر آب و خواص الکتریکی بهتر بهترین گزینه می باشد.

در تولید کابل زره دار سرب به این موضوع توجه می شود که این محصول دارای یک زره سرب دار باشد که در مقابل فشار های ناشی از وزن زمین و ضربات احتمالی فعال باشد. بیشترین کاربرد  انواع کابل غلاف دار سرب برای انتقال برق از زمین به قدرت یک کیلو ولت به بالا در سیستم های انتقال قدرت دیده می شود. همچنین از این نوع کابل ها برای سیستم های ارتینگ استفاده می گردد.

قیمت انواع کابل غلاف سرب در سال 99

قیمت انواع کابل غلاف سرب در سال 99 قیمت کابل غلاف سرب در سال 99 طبق نظر متخصصین تولیدکننده این محصول مشخص می گردد زیرا در تولید این محصول از هادی ها و عایق های متفاوتی استفاده می‌شود که هر کدام می توانند دارای کیفیت متفاوت و قیمت فروش مختلف باشند.

همان طور که اشاره کردیم بهترین هادی مورد استفاده در تولید این نوع کابل ها هادی مس مفتول و هادی آلومینیوم هستند که هر یک از این دو نوع هادی از نظر قیمت و کیفیت با یکدیگر تفاوت هایی دارند.

همچنین در تولید این نوع کابل ها از عایق های پی وی سی در گرید های مختلف استفاده می‌شود که باعث تفاوت قیمت نهایی محصول تولید شده می‌شود.

ناگفته نماند که علاوه بر مشخصات فنی که می‌توانند روی تعیین قیمت انواع کابل غلاف سرب تاثیر داشته باشند، عواملی مانند نحوه خرید و فروش و میزان خرید و فروش این محصولات جزو پارامترهای تاثیرگذار بر روی تعیین قیمت آنها محسوب می شوند. به طوری که با انتخاب روش خرید مناسب و به صورت عمده می‌توان این محصولات را در قیمت های مناسب تر در اختیار داشت.

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید