مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کابل برق جریان با کیفیت خوب

آنچه در این مقاله میخوانید

انواع کابل برق جریان را بشناسیدقیمت کابل برق جریان براساس وزن آن

 کابل برق وسیله ای است که در تمام جاها از آن استفاده می شود، کابل برق گوشی تلفن همراه شما ار بارز ترین نمونه ای است که همیشه و هر روز شما از آن استفاده می کنید. با توجه به پرکاربرد بودن این وسیله در همه زمینه ها، تولید آن در سراسر جهان در انواع گسترده انجام می گیرد. انواع گسترده ای از کابل برق جریان با کیفیت و کارکرد خوب در این مرکز به صورت اینترنتی عرضه و فروش می شود.

فروش کابل برق جریان با کیفیت خوب

انواع کابل برق جریان را بشناسید

انواع کابل برق جریان را بشناسید با توجه به پر اهمیت بودن جریان برق الکتریسیته اهمیت تولید انواع کابل برق دارای حساسیت بالایی است. نقش کابل برق در جریان برق بسیار مهم است به طوریکه انواع مختلف آن را بر اساس معیار های لازم تولید و دسته بندی نموده اند. 
کابل برق جریان فشار ضعیف؛ سطح ولتاژ برق مصرفی این کابل ها از 600 تا 1000 ولت می باشد. کابل های برق مسی و آلومینیومی در دسته جریان فشار ضعیف می باشند.
کابل برق جریان فشار متوسط؛ دامنه سطح ولتاژ برق مصرفی این کابل ها نیز از 1 تا 36 کیلو ولت را شامل می شود. کابل های برق با عایق XLPE، هادی مس و آلومینیوم در این دست قرار دارند همچنین از دسته از کابل ها به طور معمول در مناطق شهری و صنعتی استفاده می شود.
کابل جریان برق فشار قوی؛ ولتاژ بالاتر از 36 کیلو ولت در دامنه سطح ولتاژ این کابل ها قرار می گیرد. این کابل ها با هادی مس، آلومینیوم و عایق XLPE ساخته می شوند.
کابل جریان برق ساختمانی؛ ساختار این نوع کابل بر اساس تقسیم برق ساختمان ها متفاوت می باشد. از انواع معروف و پر مصرف این ساختار می توان  Flexible اشاره نمود هادی این نمونه ها باید Flexible باشد. اساسا تولید این نوع از کابل ها به صورت شیلددار بافت مسی ساده و یا قلع اندود انجام می شود.
کابل برق جریان ابزار دقیق؛ دامنه سطح ولتاژی این کابل 24-110 ولت و یا جریان 4 تا 20 میلی آمپر می باشد. استفاده از کابل های جریان ابزار دقیق در سیستم های کنترلی جهت ارسال و دریافت علایم سیگنال های دیجیتال و آنالوگ و سنسورها، تجهیزات و حس گر ها استفاده می شود. 

قیمت کابل برق جریان براساس وزن آن

قیمت کابل برق جریان براساس وزن آن به طور معمول استفاده از کابل جریان برق در زمینه های حفاظت، کنترل و اندازه گیری جریان، توان و انرژی الکتریسیته می باشد.
قیمت کابل برق طبق پارامتر ها و معیار های خاصی تعیین می شود. در بعضی از این معیارها قیمت کابل برق را براساس وزن آن تعیین می کنند که از نظر اصولی مناسب نیست. در خرید کابل برق جریان توجه کنید که همیشه قیمت حکم میزان کیفیت نیست زیرا بسیارند مراکزی که فروش این کابل های تقلبی را هم قیمت با کابل های تقلبی به مردم ارائه می کنند.

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید