مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده کابل برق زیر زمینی سه فاز

آنچه در این مقاله میخوانید

موارد استفاده از کابل برق زیر زمینی سه فازخرید مستقیم کابل برق زیر زمینی ایرانی

برای انتقال جریان برق سه فاز به علت داشتن قدرت بالا به کابل های خاص نیاز داریم. این کابل ها انواع متفاوتی دارند که اشاره کلی به همه آن ها مستلزم صرف زمان زیادی است. یکی از خاص ترین کابل های برق، کابل برق زیر زمینی است. کالای مذکور یک کابل برق سه فاز می باشد که جریان برق را از زیر زمین انتقال می دهد. کار شما نیز به این کابل وابسته است؟ یک فروشنده معتبر به شما معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.

فروشنده کابل برق زیر زمینی سه فاز

موارد استفاده از کابل برق زیر زمینی سه فاز

موارد استفاده از کابل برق زیر زمینی سه فاز مهندسی برق به اسرارآمیز بودن شهرت دارد، به همین دلیل اصطلاح دود جادویی به شوخی در بین مهندسان برق و تکنسین ها رد و بدل می شد.
سیستم های برق به دو دسته AC و DC تقسیم می شوند. سیستم های برق اعم از تک فاز و سه فاز از توان AC برای ارجاع جریان الکتریکی استفاده می کنند. زیرا جریان  AC همیشه به صورت متناوب است. البته به صورت DC نیز وجود دارند ولی AC مرسوم تر است. مولد های تک فاز و سه فاز بایک دیگر تفاوت های بسیار دارند.
مزایای کلی مولد چند فاز نسبت به مولد تک فاز با قدرت برابر این است که اولی کوچکتر ، سبک تر و ارزان تر است.
کابل های برق مجموعه ای از یک یا چندین سیم اند که تکی یا گروهی کار می کنند. این کالا ها برای انتقال جریان الکتریکی استفاده می شوند.
بسته به نوع مقصد کابل مذکور (و همچنین بسته به نوع عرضه ای که باید تأمین کند اعم از تک فاز یا سه فاز) می تواند در داخل یا خارج زمین نصب شود. هر کدام از کابل ها ویژگی های خاص خود مانند قطر، مواد و غیره را دارند. برخی ویژگی های این کابل ها را برای شما شرح می دهیم:

هادی سه فاز از جنس آلومینیوم، جامد یا سیمی به شکل گرد هستند.

رسانای خنثی از آلومینیوم جامد به شکل گرد ساخته شده و به صورت سرب پوشیده شده است.

مهر و موم بین غلاف سرب و هسته هادی خنثی توسط یک ماده ضد آب تأمین می شود.


این کابل ها مستقیماً درون زمین کشیده می شوند. همچنین این کابل ها در اندازه های مختلفی موجود هستند. آن ها اغلب برای روشنایی در فضای باز و برنامه های مرتبط با زمین استفاده می شوند. مقاومت بالای کابل های زیر زمینی در برابر آب باعث می شود آن ها برای مناطق مرطوب مانند باغ ها، لامپ های باز، پمپ ها و … ایده آل باشند.

مزایای انتخاب یک کابل سه فاز زیر زمینی شامل موارد زیر است:

  • کاهش استفاده از مس
  • کاهش خطرات امنیتی برای کارمندان
  • هزینه های درمان نیروی کار
  • بازده هادی بزرگتر است
  • امکان اجرای بارهای پرقدرت

خرید مستقیم کابل برق زیر زمینی ایرانی

خرید مستقیم کابل برق زیر زمینی ایرانی امروزه واسطه گران و دلالان به شکل وحشتناکی به جان صنایع مختلف افتاده و با ازبین بردن رابطه مناسب بین تولید کننده و مصرف کننده سود کلانی به جیب می زنند. ما در جهت جلوگیری از این اتفاقات اقدام به عرضه کابل برق زیر زمینی به صورت مستقیم نموده ایم. شما می توانید جهت خرید کابل برق به صورت مستقیم و با قیمت استثنایی با ما تماس حاصل نمایید.

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید