مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده کابل برق زره دار ارزان

آنچه در این مقاله میخوانید

فواید استفاده از کابل برق زره دارقیمت کابل برق زره دار در انواع مختلف

ساخت کابل برق زره دار یک جایگزین مقرون به صرفه برای لوله و سیم سنتی است. این راه حل های با کارایی بالا با رفع نیاز به مجرای الکتریکی و نیروی کار مورد نیاز برای نصب ، صرفه جویی در هزینه قابل توجهی را ارائه می دهند. پیمانکارانی که از کابل زره پوش استفاده می کنند نیاز به تجهیزات کشش محدود ، چرخ های کمتری دارند و زمان کمتری برای تنظیم کشش دارند. 

 

فروشنده کابل برق زره دار ارزان

فواید استفاده از کابل برق زره دار

فواید استفاده از کابل برق زره دار مزایای کابل زره پوش

کابل های زره ​​پوش بدون نیاز به مجرای الکتریکی ، آرنج ، جبران هزینه های بالا و اتصالات مجرای ، محافظت و دوام مورد نیاز را تأمین می کنند.  زره پوش فلزی در برابر خوردگی مقاومت می کند ، و آن را برای مناطقی در معرض رطوبت مناسب می کند. 

زره های در هم تنیده ، برخلاف مجرای یا حتی جوش داده شده مداوم (CCW) ، انعطاف پذیر هستند ، و اطمینان حاصل می کنند که آسیب در رساناهای داخلی تأثیر نمی گذارد. همچنین آسانتر در جایی نصب می شود که خم های پیچیده و نزدیک ، برای مجرا مشکل باشد. 

برای نصب هیچ ابزار مخصوص برش یا خم شدن لازم نیست. این مزایا می تواند به معنای پس انداز قابل توجهی در هزینه های مادی و نیروی کار باشد.  

پیمانکاران می توانند به راحتی فرصت های کابل زره پوش را شناسایی کنند زیرا می تواند در هر پروژه با استفاده از لوله و سیم استفاده شود. 

قیمت کابل برق زره دار در انواع مختلف

قیمت کابل برق زره دار در انواع مختلف قیمت کابل برق با توجه به نوع و ویژگی هایی که دارد تعیین می شود و با توجه به انواع کابل برق و بررسی آن ها بهترین ها را می توانید انتخاب کنید. SWA یک کابل کنترل قدرت و کمکی است که برای استفاده در منبع تغذیه طراحی شده است. این یکی از انواع اتصالات برقی محافظت شده – از جمله کابل 11 کیلوولت و کابل 33 کیلوولت است – و در سیستم های زیرزمینی و چارچوب ها ، شبکه های کابل ، سیستم های کنترل ، شبکه های برق ، کاربردهای فضای باز و داخلی و مجاری کابل یافت می شود. 

کابل زره پوش سیم استیل به گونه ای طراحی شده است که دارای حفاظت مکانیکی است ، به همین دلیل کابل اغلب برای مصارف خارجی استفاده می شود. از زره پوش برای کاهش خطر خط کابل یا خراب شدن کابل استفاده می شود. از فولاد برای محافظت از کابل زره پوش استفاده می شود. کابل های SWA سنگین هستند ، که خم شدن آنها را بسیار دشوار می کند. بنابراین آنها بیشتر با کابل کشی زیرزمینی و یا با استفاده از شکاف های کابل به دیوارهای در فضای باز ثابت هستند. 

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید