مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده سیم فاز در انواع مختلف

آنچه در این مقاله میخوانید

تفاوت سیم فاز با نول در برق چیست؟خرید انواع سیم فاز به صورت مستقیم

سیم فاز که به آن سیم حامل جریان نیز گفته می شود؛ متشکل از روکش عایق مشکی بوده و در نیروگاه های برق، اهمیتی ویژه را داراست. اگر سراغ این محصول را از فروشنده آن بگیرید؛ شما را با انواع مختلف آن از نظر ابعاد و ضخامت آشنا کرده و بسته به اینکه نیازتان چیست؛ نوع مناسب را به شما ارائه خواهند داد.

فروشنده سیم فاز در انواع مختلف

تفاوت سیم فاز با نول در برق چیست؟

تفاوت سیم فاز با نول در برق چیست؟همانطور که می دانید؛ سیم فاز و سیم نول هر دو لازم و ملزوم یکدیگر بوده و هر جا که یکی از آنها وجود داشته باشد؛ بلافاصله در کنارش، سیم نول را هم می توان دید.
در واقع این دو سیم، مکمل یکدیگر بوده و بنابراین در کنار هم است که می توانند کارکردهای مفید و موثری را از خود بروز دهند.

در هر حال موضوعی که قصد داریم تا به آن بپردازیم؛ این است که تفاوت سیم فاز با سیم نول در برق چیست؟ برای پاسخ به این سوال از موارد زیر استفاده کرده ایم:

  1. اولین تفاوتی که بین این سیم ها وجود دارد؛ این است که سیم فاز حاوی جریان الکتریکی یعنی برق بوده و این در حالی است که سیم نول فاقد برق می باشد.
  2. در واقع نقش اصلی سیم نول در برگرداندن جریان برق است و به عنوان تکمیل کننده سیم فاز مورد استفاده و کاربرد قرار می گیرد.
  3. شاید در روز دست زدن به سیم نول، بدون اشکال و خطر باشد؛ اما از لمس آن در هنگام شب باید شدیداً خودداری کرد؛ چرا که در این زمان جریان برق از آن گذر کرده و ممکن است عواقب خطرناکی را در پی داشته باشد.
  4. اما دست زدن به سیم فاز، تحت هیچ شرایطی مجاز نبوده و افراد را با خطر برق گرفتگی و حتی خدای نکرده مرگ مواجه خواهد ساخت.

خرید انواع سیم فاز به صورت مستقیم

خرید انواع سیم فاز به صورت مستقیماکنون امکان خرید سیم فاز به شکل های مختلفی فراهم گشته که می توان به امکان خرید این محصول به صورت مستقیم اشاره کرد.
این روش از خرید از طریق مراجع برتر فروش سیم های الکتریکی مانند این مرکز امکانپذیر بوده و بنابراین شما خریداران گرامی می توانید نیازها و درخواست های خود را با شرایط بهتری به ثبت برسانید.
در این صورت است که از امکان خرید سیم فاز با قیمت ارزان تر از سایر نقاط فروش برخوردار شده و ضمناً این موقعیت در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا بتوانید انواع سیم فاز را با این مشخصات سفارش نموده و به لیست خرید خود بیفزایید:

  • انواع سیم فاز در ابعاد و اندازه های مختلف
  • انواع سیم فاز ایرانی و خارجی
  • سیم های فاز عایق کاری شده مشکی، خاکستری، سبز، سفید و آبی
حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید