مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده سیم برق کولر گازی در کشور

آنچه در این مقاله میخوانید

سایز بندی سیم برق کولر گازیخرید مستقیم انواع سیم برق کولر گازی

سیم برق کولر گازی انواع و سایز های مختلفی دارد، که بسته به کیفیت و سایزی که مورد نیاز شما است ، می توانید سیم برق مورد نیاز خود را خریداری نمایید. فروشنده های این محصول مراکز فروشی هستند ، که محصولات الکترونیکی عرضه می کنند.

فروشنده سیم برق کولر گازی در کشور

سایز بندی سیم برق کولر گازی

سایز بندی سیم برق کولر گازی بر روی پلاک بعضی از کولر ها مقدار جریان مصرفی آنها نوشته شده است ، ولی برای آنهایی که نوشته نشده است ، باید یه سری محاسبات انجام داده شود تا بتوانید سایز سیم برق را پیدا کنید.انواع سیم برق موجود است، که باید از بین آنها سیم برق مناسب برای کولر خود را انتخاب نمایید ، تا کارکرد کولر شما مفید و بدون ایراد باشد.برای اینکه بفهمید ، از چه سایز سیم برق استفاده کنید ، ابتدا بر روی کولر نگاه کنید، تا میزان ظرفیت گرمایشی و سرمایشی آن را که به وات بر روی کولر نوشته ، پیدا کنید. پس از آنکه از میزان وات آن اطلاع کسب کردید ، عدد وات را بر 3/5 تقسیم کرده ، سپس ضربدر 12 کنید.عددی که به دست آمده، که به آن BTU گفته می شود. البته BTU بر روی برخی از کولرها نوشته می شود. در این قسمت مقدار BTU را بر 2000 تقسیم می کنید و عددی را که از این تقسیم حاصل می شود ، میزان جریان برقی مصرفی کولر مورد نظر بر حسب آمپر می باشد. به طور مثال یک کولر 24 هزار چیزی در حدود 12 آمپر جریان برق مصرفی را استفاده می کند. البته روی برخی از کولر ها میزان برق مصرفی را نیز درج کرده اند ، که نیازی به این محاسبات نمی باشد. در هنگام خرید سیم برق دقت کنید، تا سیم برق تقلبی نخرید ، زیرا امروزه در بازار سیم برق های تقلبی نیز وجود دارد ، مثلا سیم های 2/5 به اندازه سیم های 1/5 می باشند ، یعنی امکان دارد شما سیم برق 2/5 خریداری کنید ولی کارایی آن به میزان سیم برق 1/5 باشد. باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که ، کولر های گازی در هنگام استارت اولیه حدود 1/5 برابر بیشتر برق مصرف می کند.اگر در ساختمان مورد نظر از ارت اجرا شده باشد، باید یک رشته سیم به عنوان ارت هم استفاده کنید.نکته مهم دیگر این است که ، بهتر است سیم برق مستقیم از کنتور برق و یا جعبه فیوز به طور مستقیم تا کولر گازی کشیده شوند ، تا هم از امنیت کولر و هم از امنیت ساختمان خیال خود را راحت کنید.

خرید مستقیم انواع سیم برق کولر گازی

خرید مستقیم انواع سیم برق کولر گازی برای خرید سیم برق کولر گازی باید توجه داشته باشید که ، از فروشگاه هایی که معتبر هستند و از نمایندگی ها و به صورت مستقیم خریداری کنید ، زیرا هم سیم برق تقلبی به شما فروخته نمی شود و هم می توانید به طور مستقیم و با قیمتی پایین تر خریداری کنید. به دلیل اینکه متاسفانه امروزه قیمت سیم های برق در بازار افزایش داشته است.

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید