مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده سیم برق شیشه ای در تهران

آنچه در این مقاله میخوانید

معرفی انواع سیم برق شیشه ایفروش سیم برق شیشه ای عمده در تهران

فروشنده سیم برق شیشه ای در تهران به خرید و فروش این محصول مشغول است. سیم برق شیشه ای در انواع سایز ها و اندازه ها در سطح کشور تولید شده و در اختیار علاقمندان قرار می گیرد. از این کابل ها در زمینه های متعددی در داخل کشور استفاده به عمل می آید. 

فروشنده سیم برق شیشه ای در تهران

معرفی انواع سیم برق شیشه ای

معرفی انواع سیم برق شیشه ای انواع سیم برق شیشه ای در سطح بازار برای خرید مشتریان موجود می باشد. نمونه های موجود در سطح بازار به این صورت برای خرید علاقمندان موجود می باشد.

سیم مفتولی یا سیم تک لا: این سیم برق به سیم های خشک نیز معروف می باشد. این سیم های اc یک هادی تشکیل شده است. این مدل سیم های از قابلیت انعطاف پذیری خوبی نیز برخوردار هستند به  خوبی فرم مورد نظر مصرف کنندگان را برای خود می گیرند. این سیم ها در تابلو برق های مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرند. 

نوع دیگر سیم افشان:  این مدل سیم افشان ها نیز از تعداد زیادی سیم های مسی به هم تابیده تشکیل شده است این مدل ها از نرمی خاصی برخوردار هستند. سیم های مورد نظر از قابلیت انعطاف پذیری خوبی نیز برخوردار می باشند. این این سیم های برای سیم کشی ساختمان های نیز استفاده به عمل می آید. ولتاژ نامی این سیم افشان ها 300/500 ولت بوده است. این سیم افشان ها برای جریان عبوری سطح مقطع های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

سیم نیمه افشان: نوع دیگری از این سیم ها در سطح بازار می باشد. این سیم های نیز ترکیبی از سیم مفتول و افشان در سطح بازار بوده است. تعداد سیم های این سیم از نوع نیمه افشان کم تر بوده است این سیم ها از میزان انعطاف پذیری کم تری نیز برخوردار هستند ولتاژ نامی این سیم ها 450/750 ولت بوده است. و نوع کاربرد این سیم ها نیز مانند سیم مفتولی بوده است. 

سیم کواکسیال: نوع دیگری از این سیم ها در سطح بازار می باشد. از این سیم ها در سطح بازار برای سیستم های صوتی و تصویری در سطح کشور استفاده می کنند. سیم های مورد نظر از دو نوع هادی تشکیل شده اند در مرکز این سیم ها یک سیم از نوع مفتولی برای هادی قرار دارد. 

فروش سیم برق شیشه ای عمده در تهران

فروش سیم برق شیشه ای عمده در تهران فروش سیم برق شیشه ای به صورت عمده در تهران برای خرید علاقمندان صورت می گیرد. سیم برق عمده نیز برای موارد متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. بهتر است که این سیم ها را به صورت مستقیم و بدون واسطه تهیه کنیم. 

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید