مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده کابل برق مفتولی آلومینیومی

آنچه در این مقاله میخوانید

کابل برق مفتولی بهتر است یا افشان؟پخش انواع کابل برق مفتولی آلومینیومی

کابل و سیم یکی از وسایل کاربردی در تمامی ساختمان ها می باشند که دارای نمونه های مختلفی بوده که هر کدام ویژگی ها و خصوصیات متفاوتی دارند و از انواع کابل برق می توان به کابل افشان، نیمه افشان و کابل برق مفتولی اشاره نمود که با توجه به کاربرد فراوان از فروش بالایی برخوردار می باشند.

عرضه کننده کابل برق مفتولی آلومینیومی

کابل برق مفتولی بهتر است یا افشان؟

کابل برق مفتولی بهتر است یا افشان؟ همان طور که می دانید کابل ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام دارای کارایی و کاربرد گوناگونی می باشند. کابل های افشان انعطاف پذیری بالاتری دارند و در مکان هایی که کابل کشی با زوایای تندی مواجه بوده و نیاز به منعطف بودن کابل باشد، استفاده از کابل افشان گزینه بهتری است.
در وسایل الکتریکی خانگی نیز از کابل افشان استفاده می شود ولی برای نصب ثابت در زمین یا کانال از کابل مفتولی استفاده می گردد و نوع مفتولی این محصول مقاومت اهمی کمتری در سطح مقطع یکسان دارد. پس می توان نتیجه گرفت که هر کدام از این کابل ها دارای کاربرد متفاوتی بوده و هر کدام از آنها استفاده زیادی در مکان های گوناگون دارند.

کابل مفتولی یک نوع کابل برق روکش دار بوده و تفاوت آن با کابل مفتولی این است که کابل مفتولی از یک رشته سیم مسی در آن استفاده شده که رسانایی زیادی دارد و در کابل افشان از چندین رشته سیم مسی که ریزتر از تک سیم کابل مفتولی بوده استفاده شده و چند رشته بودن کابل افشان موجب می شود که اختلاف مقاومت اهمی کابل افشان بیشتر از مفتولی باشد.

از ویژگی های کابل مفتولی می توان ب مقاومت در برابر خوردگی و ساییدگی، مقاوم بودن در برابر زنگ زدگی در هوای مرطوب و … اشاره نمود. کابل افشان از مجموعه سیم های باریک و نازک مسی که کنار هم ایجاد شده اند، تشکیل شده و همچنین کابل نیمه افشان را می توان به نوعی تلفیقی از کابل های مفتولی و افشان دانست؛ چرا که نه مثل کابل های مفتولی غیر قابل انعطاف و شکننده بوده و نه مانند کابل های افشان قابلیت پیچ و تاب زیاد دارند و از این کابل ها در محیط های خشک و مرطوب استفاده هستند و برای کابل کشی داخلی ساختمان ها و مراکز صنعتی کاربرد زیادی دارند.

پخش انواع کابل برق مفتولی آلومینیومی

پخش انواع کابل برق مفتولی آلومینیومی پخش کابل برق مفتولی آلومنیومی با کیفیت عالی و قیمت مطلوب توسط همین سایت صورت می پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان واحد فروش تماس حاصل فرمایید. انواع کابل های مفتولی با بهترین کیفیت و استفاده از متریال مرغوب در شرکت های تولید کننده طبق استانداردهای لازم تولید و عرضه می کنند.

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید