مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت کابل برق چند رشته درجه یک

آنچه در این مقاله میخوانید

منظور از کابل برق چند رشته چیست؟تولید کننده بزرگ انواع کابل برق چند رشته

همانطور که می دانید کابل برق چند رشته به کابل برقی گفته می شود که حاوی دو رشته،۳رشته، ۳/۵ رشته، ۴ رشته و یا حتی ۵ رشته است. این کابل برق ها که از با کیفیت ترین مواد اولیه ساخته خواهند شد جزو انواع درجه یک کابل های برق می باشند که در شرکت تولیدی سازنده هر روزه و در اندازه های زیاد، به بازار پخش و عرضه فرستاده می شود. کابل چند رشته ای که امروزه در اکثر ساخت و سازهای جدید مورد استفاده قرار می گیرد از سری کابل های برقی است که کارایی های زیادی دارد.

شرکت کابل برق چند رشته درجه یک

منظور از کابل برق چند رشته چیست؟

منظور از کابل برق چند رشته چیست؟  منظور از کابل برق چند رشته این است که در آن از بیش از یک رشته در ساخت کابل استفاده شده است. بعضی از برقکاران به کابل های برق چند رشته، چند سیمه یا چند فاز نیز می گویند. کابل برق چند رشته در مدل های مختلفی مانند کابل برق تخت و کابل برق گرد وجود دارد.

 این کابل برقهای چند رشته که جنس هادی مسی یا آلومینیومی دارند،  به راحتی می توانند جریان برق را از خود عبور دهند. این کابل برق ها اغلب نسوز هستند و  با بدنه ی خاصی که دارند ضد روغن و چربی هستند.

 کابل برق چند رشته ای در دو نوع افشان یا مفتولی وجود دارد که تقاضای این دو نوع از کابل ها، از دیگر کابل های برق بیشتر است.

 تنوع بالای کابل های چند رشته ای شده است که انتخاب کابل مناسب به یک کار تخصصی و مهم تبدیل شود،  برای این کار به هدایت الکتریکی مناسب کابل چند رشته و ثبات شیمیایی آن اهمیت زیادی می دهند، تا بتوان یک کابل مناسب انتخاب نمود.

 به کابل های چند رشته ای، کابل های قدرت هم می گویند، که در بسیاری از پروژه های ساختمانی و ساخت و ساز های شخصی و تجاری از آن استفاده می شود. دوام بالا و ماندگاری خوب سبب شده است که این کابل امروزه مورد توجه افراد زیادی واقع شود.

تولید کننده بزرگ انواع کابل برق چند رشته

تولید کننده بزرگ انواع کابل برق چند رشته  تولید کننده کابل برق می تواند انواع کابل برق را به آسانی برای مصرف شما مشتری گرامی، تولید کرده و به بازارهای داخلی و خارجی بفرستد.

تولید کننده بزرگ کابل برق چند رشته، عایق کابل را از مواد مختلفی مانند مواد لاستیکی، مواد pvc و کاغذ های آغشته به روغن های مخصوص می سازند، این کار سبب مقاومت بالای کابل و ضد آب بودن آن می شود. چرا که معمولاً کابل های برق را ممکن است از داخل دیوارها عبور دهند، این محیط ها کمی رطوبت دارند پس کابل ها باید به خوبی عایق بندی شوند.

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید