مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کابل چهار رشته قابل انعطاف یک تکه

آنچه در این مقاله میخوانید

بررسی تخصصی کابل چهار رشته قابل انعطاففروش کابل چهار رشته یک تکه شیلد دار

هر کدام از کابل ها، از یک تا چندین رشته سیم تشکیل شده اند که موارد کاربردشان متفاوت است. اما آیا می دانید که کابل چهار رشته قابل انعطاف یک تکه چیست؟ از موارد کاربرد آن مطلع هستید؟ خرید این محصول را چگونه می شود انجام داد؟ سوالات مطرح شده را سعی می نماییم تا در پایین، توضیح دهیم. 

خرید کابل چهار رشته قابل انعطاف یک تکه

بررسی تخصصی کابل چهار رشته قابل انعطاف

بررسی تخصصی کابل چهار رشته قابل انعطاف اگر به بررسی تخصصی کابل چهار رشته قابل انعطاف بپردازیم، می توانیم بگوییم که این محصولات، چندین نمونه دارند. در آنان استانداردهای خاصی در نظر گرفته می شود و در کنار این، می توان آنان را در مکان های مختلفی به کار برد. اما بهتر است که با انواع آن ابتدا آشنای شوید که شامل گزینه های زیر هستند: 

  • کابل های قدرت 
  • کابل های فرمان یا کنترل 
  • کابل شیلد دار 

عموماً کابل ها استاندارد های ویژه ای دارند که از EN، DIN، IEC، VDE، HD و غیره می توان نام برد. در این نمونه از کابل ها که موضوع قابل بحث ما هست نیز همین موارد لحاظ می شوند. باید بگوییم، در مواردی که مصرف کننده جریان برق سه فاز باشد و ارت نداشته باشید، از کابل های چهار رشته کار می گیرد. 

این محصولات، از جنس های هادی قابل انعطاف تولید می شوند. دارای عایق ها و غلاف هایی از جنس پی وی سی می باشند و بهترین محل برای استفاده، مکان های خشک است که مصارف الکتریکی، در حد فشار متوسط مکانیکی باشد. 

فروش کابل چهار رشته یک تکه شیلد دار

فروش کابل چهار رشته یک تکه شیلد دار کابل چهار رشته شیلد دار، یکی از پرمصرف ترین محصولات است که در امور متعددی از آن استفاده می کنند. قابل ذکر است که این کابل ها، روکشی از شیلد دارند که به همین علت، به این نام معروف شده اند. فروش کابل چهار رشته یک تکه شیلد دار، در متراژ و استانداردهای خاصی صورت می گیرد. 

اما این کابل ها، مناسب برای امور مختلفی هستند. برای مثال، انتقال دیتا و انواع سیستم های صوتی به کار برده می شوند. آنان کیفیت بالایی دارند و هیچ تاثیر پذیری ای از امواج را نخواهند داشت. همینطور از نوع کنترل آن جهت وصل کردن تسمه نقاله ها، خطوط تولید، خطوط مونتاژ و ماشین ها استفاده می نمایند. 

این ها همه نشان می دهد که تا چه اندازه این محصول، کاربرد وسیعی دارد و همه این صنایع، از جمله مشتریان پروپا قرص آن هستند. در هر حال، کابل ها موارد مصرفشان بر اساس نوعی که دارند، متفاوت است. وظیفه همه آنان در کل، رساندن الکتریسیته از یک نقطه به نقطه دیگر است یک سیستم، به فعالیت واداشته شود. 

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید