مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کابل برق چهار رشته افشان ارزان

آنچه در این مقاله میخوانید

مشخصات کابل برق چهار رشته افشانقیمت کابل برق چهار رشته در بازار یزد

کابل برق چهار رشته یکی از انواع کابل ها در بازار است. کابل برق چهار رشته ای معمولا در جاهایی استفاده می شود که برق سه فاز می باشد و یا جریان بسیار زیادی از سیم می گذرد و کابل های معمولی پاسخگوی این جریان نیستند و نمی توانند تحمل کنند و در نهایت قطع خواهند شد.

خرید کابل برق چهار رشته افشان ارزان

مشخصات کابل برق چهار رشته افشان

مشخصات کابل برق چهار رشته افشان همانطور که میدانید کابل های برق از انواع مختلفی برخوردار هستند که ما می خواهیم به کابل های برق4 رشته ای بپردازیم.

چگونه کابل های برق چهار رشته ای اصل را تشخیص دهیم :

1- هنگام خرید کابل چهار رشته ای توجه داشته باشید که حتما این کابل ها دارای 4 رشته باشند زیرا همان طور که از اسم این نوع کابل معلوم است دارای چهار رشته است بنابراین حتما باید چهار رشته داشته باشد.

2- توجه کنید که تمام سیم ها با هم برابر باشند : به هنگام خرید کابل به خوبی سیم های داخل کابل را نگاه کنید و دقت کنید که  باید تمام چهار رشته سیمی که در داخل کابل وجود دارد با هم برابر و کوچک و بزرگ نباشند زیرا اگر برابر نباشند زمانی که ولتاژ زیادی از این کابل ها بگذرد باعث می شود تا سیم هایی که قطر کمتری دارند قطع شوند (سیم های داخل آنها از بین برود)

3- کابل هایی با روکش محکم انتخاب کنید : برخی از کابلها روکش نرم و کششی مانند دارند و بسیار به اشتباه فکر می کنند که این نوع از کابلها مرغوب و اصل می باشند در صورتی که این چنین نمی باشد چرا که این    کابل ها در برابر کشیده شدن جدا نمی شوند بلکه کشیده می شوند ( به این دلیل فکر می کنند که این کابلها اصل می باشند ) در صورتی که اگر کمی توجه کنند می بینند که در صورتی که این کابلها کشیده شوند و چون روکش آنها کشیده می شود تمام فشار بر روی سیم های داخل آن می آید و این باعث می شود تا سیم های کابل از داخل قطع شوند در صورتی که از بیرون کاملا سالم و بی نقص هستند.

قیمت کابل برق چهار رشته در بازار یزد

قیمت کابل برق چهار رشته در بازار یزد امروزه به علت تنوع زیاد در بازار کابل برق انتخاب و خرید کمی مشکل می شود و باید توجه داشته باشید که کابل اصل و مرغوب را خریداری نمایید پیشنهادی که ما می کنیم کابل یزد می باشد قیمت کابل یزد نیز بسیار مناسب می باشد و طبق استاندارد های جهانی ساخته شده است که شما می توانید کاملا مطمئن باشید که کابلی که خریداری نموده اید کابل اصل و مرغوبی می باشد.

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید