مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش کابل آلومینیوم ۱۵۰*۱

آنچه در این مقاله میخوانید

فروش کابل آلومینیوم استاندارد فروش کابل آلومینیوم
فروش کابل آلومینیوم

برای اطلاع از خرید و فروش کابل آلومینیوم  ۱۵۰*۱ می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا آن ها تمام اطلاعات مورد نیاز را در خدمت شما دوستان و مشتریان گرامی قرار دهند.

فروش کابل آلومینیوم استاندارد

کابل های آلومینیوم دارای استاندارد های مشخصی هستند که در هنگام خرید باید به این استاندارد ها دقت کنیم. استاندارد آلمانی در کشور ما رواج و گسترش پیدا کرده است و برای ساختمان کابل ها از حروف الفبا استفاده می شود که حرف دوم عایق کمک می کند تا سیم ها مشخص شوند و در هنگامی که حرفی وجود نداشته باشد یعنی عایقی که مورد نظر ما می باشد، کاغذی است.
امروز می خواهیم راجب خرید و فروش کابل آلومینیوم که در شبکه های توزیع برق استفاده می شوند که البته متناسب با مصارف مختلف از انواع متفاوتی استفاده می شود، با شما دوستان عزیز مطالبی را به اشتراک بگذاریم.

یکی از مدل های کابل آلومینیوم کابل های قدرت سه و نیم رشته ای هستند که یکی از عوامل مهم و تأثیر گذار در تولید آن ها، این است که سایز و اندازه ی رشته های نول آن ها تقریباً یک دوم فاز ها هستند و این عامل سبب می شود تا هزینه های تولید و فروش آن کاهش یابد. در مصرف های صنعتی معمولاً از سه فاز بیشتر از تک فاز استفاده می شود و از طرف دیگر نیز می توانیم مصرف تک فاز را به صورت مساوی بر روی فاز ها تقسیم کنیم که در این صورت مقدار جریان عبور کننده از هادی نول کمتر از فاز ها می باشد.

امروزه برای تکمیل کردن شبکه ی کنترل فرآیند صنعتی به ابزار مناسب و کابل ها نیاز داریم که در این سیستم کابل در حد فاصله ی بین اتاق فرمان و سایت نصب می شود که البته به صورت زمینی می باشد که در این سیستم ها تجهیزاتی به نام تجهیزات آنالوگ وجود دارند و پیشنهاد ما به شما برای انجام این پروژه، استفاده از کابل های دقیق زره دار که به شیلد زوجی و کلی مجهز هستند، می باشد و ساختار این کابل ها به نحوی هستند که به دور هر زوج رشته، یک نوار از جنس پلی استری و فویل آلومینیومی قرار گرفته است که البته بر روی تمام رشته های آن نیز، یک لایه از جنس فویل آلومینیوم که به یک رشته سیستم تخلیه متصل شده است تولید شده و در ساختمان کابل حفاظت مکانیکی از مفتول های فولادی نیز انجام شده است.

خرید سیم و کابل های نامرغوب نه تنها هیچ گونه عملکردی شبیه سیم ها و کابل های استاندارد و مرغوب ندارد بلکه باعث می شود تا تلفات بیشتر و افت شاخصه های کیفی نیز بیشتر شوند و مهم تر از آن ها به تجهیزات الکتریکی و دیتا نیز آسیب وارد می کنند.

به کار گیری کابل های نامرغوب می تواند ضرر های جدی به کاربران بزند و ایمنی آن ها تحت تأثیر قرار بدهد که هیچ گاه همچین آسیب هایی قابل جبران نبوده اند و لازم به ذکر می باشد که بدانید عمر مفید این گونه محصولات بدون استاندارد بسیار کم بوده و بعد از گذشت زمان اندکی نیاز به تعویض آن ها دیده می شود و در هنگام خرید این سیم و کابل ها باید دقت کنید تا به خاطر قیمت پایین تر همچین محصولات بی کیفیتی را انتخاب نکنید و از محصولات استاندارد تهیه کنید تا از نظر اقتصادی و جنبه های دیگر که در قسمت بالا به آن ها اشاره کردیم در امان باشید.

طبیعتاً اگر مجریان پروژه ها از این گونه کابل های نامرغوب استفاده کنند اعتبار فنی آن ها صدمه می بیند و این عامل سبب می شود تا این گونه از مجریان پروژه ها کار و فعالیت خود را از دست بدهند و از نظر اقتصادی نیز ضرر کنند. با همه ی این عواملی که گفته شد بهتر است عاقلانه تصمیم بگیرید و گول قیمت های ارزان این نوع کابل های بی کیفیت را نخورید چرا که برای جبران ضرر های ناشی از آن باید هزینه های زیادی بپردازید.

برخی از شرایط محیطی و اقتصادی وجود دارند که استفاده از کابل های هوایی را می طلبند به ویژه این که از این کابل ها در شبکه های توزیع برق استفاده می شود و این خطوط ها ولتاژ نامی در سطح فشار متوسط و ضعیف دارند و کابل هوایی در شکل ها و ساختار متفاوت ساخته می شوند که یکی از انواع آن همان کابل های فاصله دار می باشند.

فروش کابل آلومینیوم استاندارد

فروش کابل آلومینیوم

امروزه در صنعت برق از کابل های آلومینیومی بسیار استفاده می شود و دلیل این استفاده، قیمت مناسب آن و کاربرد بسیار خوب آن می باشد که تقریباً مشابه همان کابل های مسی عمل می کند ولی قیمت تولید و فروش آن کمتر می باشد. طریقه ی نصب این کابل های آلومینیومی نیز وقت کمتری می گیرد و برای هر نوع مصرفی، متناسب آن مصرف کابل آلومینیومی مخصوصی دارد. فروش کابل آلومینیوم خودنگهدار یکی از انواع کابل ها می باشد و دارای مزایای فراوانی است، که یکی از آن ها جلوگیری از خطر آتش سوزی و تخریب محیط زیست می باشد.

کابل های خودنگهدار را می توان از دسترس عموم پنهان کرد و به راحتی در معابر و مکان های پرتردد استفاده کرد و حتی به زیباسازی فضای شهر ها و خیابان ها نیز کمک می کند و از آن جایی که قیمت مناسبی هم دارد هم تهیه ی آن راحت می باشد و هم این که سرقت آن ها کمتر می شود زیرا ارزش مالی چندانی ندارند و این نوع از کابل ها در برابر عواملی مانند خوردگی نیز بسیار مقاوم می باشند. اگر قصد خرید انواع کابل آلومینیوم و مسی را دارید بهتر می باشد که بدانید اگر آلیاژ های به کار رفته در ساختمان کابل ها استاندارد باشد، این نوع کابل ها با هم تفاوت زیادی ندارند و شما می توانید به راحتی یکی از این دو نوع کابل را انتخاب کنید و با توجه به مصارف خود تهیه کنید.

مشخصات فنی که این کابل های آلومینیومی ۱۵۰×۱ دارند، این می باشد که این کابل های برقی یک رشته یا یک هادی با سطح مقطع صد و پنجاه میلی متر دارند و ویژگی مشترکی که بین همه ی این کابل ها می باشد، اندازه سطح مقطع صد و پنجاه میلی متری آن ها است.

فروش کابل آلومینیوم

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید