مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده کابل آلومینیوم ۵۰*۱

آنچه در این مقاله میخوانید

خرید عمده کابل آلومینیوم هواییکابل فشار ضعیف
خرید عمده کابل آلومینیوم

شبکه های گسترده ی توزیع برق نیاز زیادی به کابل های آلومینیومی دارند که برای مصارف این شبکه ها، باید به خرید عمده کابل آلومینیوم ۵۰*۱ بپردازند تا از نظر اقتصادی به صرفه تر باشد.

خرید عمده کابل آلومینیوم هوایی

کابل آلومینیوم در انواع مختلفی تولید می شود و به بازار عرضه می گردد که یکی از آن ها کابل های هوایی می باشد و از آن ها در تیر برق ها و دکل های برقی استفاده می شود که متناسب با ولتاژ مصرفی تهیه و خریداری می شوند. کابل های زمینی نیز دارای سه نوع می باشند که به ترتیب نام آن ها را می گوییم: کابل های زمینی دو رشته ای، سه رشته ای و چهار رشته ای که از این نوع کابل ها برای پروژه های مختلف برق رسانی و توزیع نیرو ها با ولتاژ کم استفاده می شود. برای اطلاع از قیمت کابل آنتن با شماره های درج شده بر روی سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

کابل های خودنگهدار برای برق های تک فاز و سه فاز به کار برده می شوند که کابلی که برای برق سه فاز مورد استفاده قرار می گیرد از شش رشته به وجود می آید و نوع تک فاز آن از سه الی چهار رشته تشکیل شده است.

کابل های فشار قوی در انتقال جریان های برقی سیستم هایی که مقدار ولتاژ انتقالی آن ها از سی کیلو وات بیشتر باشد برای مثال در نیروگاه های برق به کار گرفته می شوند و این نوع از کابل ها باید در برابر برخی از اشعه ها مقاوم باشند. خرید عمده کابل آلومینیوم فشار قوی نیز از نظر اقتصادی می تواند به صرفه تر باشد.

خرید عمده کابل آلومینیوم هوایی

کابل فشار ضعیف

از برخی کابل های آلومینیومی با سطح مقطع شانزده برای انتقال برق در مسیر های کوتاه استفاده می شود که برای انتقال دادن برق با فشار ضعیف با کابل سه فاز عملکرد مناسبی دارد. کابل های آلومینیوم در صنعت برق تا به حال توانسته جایگاه خوبی را به دست آورد و جایگزین بسیار خوبی برای کابل های مسی شده است چرا که هم مقرون به صرفه تر می باشد و هم اینکه کارایی و کیفیت خوبی دارد.

از آن جایی که قیمت کابل های آلومینیوم کمتر می باشد در نتیجه به اندازه ی کابل های مسی در معرض سرقت قرار نمی گیرند در نتیجه در محیط های عمومی با خیال آسوده می توان از آن ها استفاده نمود. فلز آلومینیوم در برابر فلز مس بسیار سبک بوده و از عیب هایی که این فلز دارد این می باشد که در برابر عوامل شیمیایی دچار خوردگی می شود که البته برای جلوگیری از این مشکل راه حل هایی هم وجود دارد.

اگر فلز های آلومینیوم و مس استاندارد باشند در نتیجه تفاوت زیادی بین کابل های آلومینیوم و کابل های مس نخواهد بود و متناسب با نیازمان می توانیم با توجه به هزینه های آن، کابل ها را تهیه کنیم.

 

 

 

 

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید