مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید سیم فاز استاندارد به صورت عمده

آنچه در این مقاله میخوانید

تشخیص سیم فاز و نول با مولتی مترفروشنده سیم فاز با قیمت استثنایی

سیم فاز به سیمی گفته می شود که در جریان برق تک فاز یکی از رشته سیم ها را تشکیل می دهد. این نوع سیم ها طبق استاندارد ملی ایران ساخته شده و به صورت عمده خریداری می شود. سیم فاز عموما در کنار سیم دیگری به نام نول مورد استفاده قرار می گیرند. 

خرید سیم فاز استاندارد به صورت عمده

تشخیص سیم فاز و نول با مولتی متر

تشخیص سیم فاز و نول با مولتی متر سیم ها از تجهیزاتی هستند که برای برقراری جریان برق در یک شبکه یا وسیله به کار برده می شوند. در برق تک فاز مجموعه از دو سیم اصطلاحا فاز و نول که مکمل یکدیگر هستند کار برق رسانی را انجام می دهند.

سیم فاز عملیات انتقال برق را انجام می دهد و سیم نول عملیات بازگشت آن را بر عهده دارد. بنابراین عملا سیم نول هیچ برقی در طی روز ندارد اما در شب دارای جریان برقی در حدود 70 ولت می باشد. برای تشخیص سیم فاز و نول از وسیله ای به نام مولتی متر می توان استفاده نمود. 

مولتی متر دارای چراغی است که در صورت برقراری جریان برق روشن شده و نشان دهنده وجود برق در سیم مربوطه است. کنتور های برق سه فاز و تک فاز از جمله تجهیزاتی هستند که این سیم ها در آن به کار برده می شوند.

معمولا هر سیم سه فاز دارای یک سیم نول می باشد که کار بازگشت فاز یا همان برق را بر عهده دارد. به جز کنتور های برق، تیر چراغ برق را نیز می توان به عنوان نمونه ای از سیم های فاز و نول معرفی کرد.

در سیم های سه فاز تیر چراغ برق عموما پنج رشته مشاهده می شود که سه رشته پایین سیم فاز 1، سیم فاز 2 و سیم فاز 3 می باشند.

دو سیم دیگر از این پنج رشته متعلق به سیم فاز شب جهت روشن شدن چراغ و سیم آخر نیز سیم نول می باشد.

فروشنده سیم فاز با قیمت استثنایی

فروشنده سیم فاز با قیمت استثنایی قیمت سیم فاز توسط فروشنده آن می تواند نسبت به نرخ بازار کاهش یافته و با قیمت استثنائی به فروش برسد. 

نوع سیم فاز و کیفیت ساخت آن دو عامل مهمی است که در این زمینه می تواند نقش تاثیر گذار داشته باشد. در این زمینه فروشنده سیم فاز می تواند اطلاعات لازم را در مورد سیم های با کیفیت و استاندارد در اختیار مشتری قرار دهد.

هر نوع سیم با کیفیت دارای یک سری علائم و مشخصات می باشد که به صورت حروف روی آن درج شده است. این حروف نشان دهنده کاربری سیم و نوع آن می باشند که سیم های درجه یک دارای این نوشته ها می باشند که به عنوان نوعی نشانه برای کیفیت ساخت آن به کار می روند.

مشتریان جهت سفارش و خرید سیم فاز استاندارد می توانند از این مرکز که فروشنده این محصول به صورت عمده می باشد، اقدام نمایند.

حجت ادراکی خوزانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کابلیکا شما را به خرید بهترین محصولات سیم کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید